Alüminyum Doğrama | Fotoselli Kapı - Ofis Bölme - Motorlu Panjur - Kış Bahçesi

18 Yıllık sektör tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. İlk günkü tutkuyla en iyi en şık en konforlu yaşam alanlarını tasarlamaya devam edeceğiz. Firmamızı bir adım ileriye taşımak ve hedeflerimizi en üst seviyeye çıkartmak için biz ve çalışanlarımızla 7 gün ve 24 saat hizmetinizdeyiz .

We continue to serve our esteemed customers with our 18-year sector experience. With our first day’s passion we will continue to design the most stylish and comfortable living spaces. We are at your service 7 days a week and 24 hours a day with us and our employees to take our company one step further and to raise our targets to the highest level.

16Devam eden proje
550Müşteri
320Tamamalanan Proje

Hakkımızda

Tarihçemiz; 2000 li yılların başında Pvc doğrama sistemleriye başladığımız sektör hayatımıza şimdilerde Alüminyum doğrama sistemleri ile oluşturduğumuz güven ve titiz iş ahlakımızla yolumuza devam ediyoruz.

Değerlerimiz; Bir tek kimliğimiz var oda itibarmız dürüst şeffaf özverili etik kuralları bizim için vazgeçilmezdir. Dinamik ve girişimciyiz.

Kurumsal Yönetim; Kurumsal kültürümüzün yapı taşını girişimciliğimiz oluşturur. Kurumsal yurttaşlık kimliğine en üst düzeyde katkıda bulunmayı hedefliyoruz. bu yüzden bütün işler önemli tüm müşterilerimiz bizim için değerlidir kaybedilemez.

Vizyonumuz

Kalite; Nitelik bakımından dinamik bir özellik taşımaktadır, bu nedenle tüketici ihtiyaçlarına paralel olarak gelişmekte ve değişmekteyiz. Yeni teknikler ve geliştirerek aynı maliyetle daha yüksek kalitede üretmek ve tüketicinin kaliteye yönelik taleplerini yerine getirmek için çabalıyoruz.

Kusursuz teslimat memnun müşteri; Müşterilerimizin farklı isteklerine veya ihtiyaçlarına göre üretim sağlarız  bu durum standardizasyon ve kalite kontrol faaliyetlerini bir o kadar daha kolaylaştırır.

Güven; Güvenilirlik odaklı ve memnuniyet odaklı güven  oluşumu, benimsiyoruz ve bunu  geçmişten günümüze değin oluşturmuş olduğumuz imaj ışığında şekillendiriyoruz.

Dünya standartlarında

Profesyonel imalat

Bir ürünü sorunsuz olarak ortaya çıkarmak kuşkusuz ki tasarım ve imalat sürecinin en önemli kısmıdır. İmalat tarafında tüm montaj sürecinin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için birlikte koordineli çalışan, iyi düşünülmüş bir ürün tasarımı ve üretim süreci olmadan, sahip olduğunuz ürün fikri yalnızca güzel bir çizim olmaktan öteye geçemez.

İletişim Bilgilerimiz

İletişim bilgilerinizi formumuz aracılığıyla bizimle paylaşın en kısa sürede size geri dönüş sağlıyalım.

Dumlupınar Mahallesi Tuncer Sokak No:4/A Ümraniye / İstanbul

+90 532 709 09 12

+90 216 291 16 69

İnfo@adayapicam.com

 • 2 + 72 =
Yarının teknolojileri ile

Sektörün en büyük tedarikçilerinin çözüm ortaklığı ile çalışıyoruz

 • Girişimci bir ruha sahip ve şirket değerlerimize uygun.
 • Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olan.
 • Satış organizasyonu kurabilecek ve yönetebilecek güçte,
 • Yatırımın gerektiği üst düzey finansal kaynaklara sahip.
 • Türkiye’nin lider Alüminyum ve otomasyon sistemi firmaları ile çalışıyoruz.

  Call Now Button

  2000 li yılların başında Pvc doğrama sistemleriye başladığımız sektör hayatımıza şimdilerde Alüminyum doğrama sistemleri ile oluşturduğumuz güven ve titiz iş ahlakımızla yolumuza devam ediyoruz.
  Bir tek kimliğimiz var oda itibarmız dürüst şeffaf özverili etik kuralları bizim için vazgeçilmezdir. Dinamik ve girişimciyiz.

  Açık Adresimiz

  Dumlupınar Mahallesi Tuncer Sokak No:4/A Ümraniye / İstanbul

  Telefon

  +90 216 291 16 69

  E Posta

  İnfo@adayapicam.com